ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 1466272
nr 146 6272
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, förgylld
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.500 kr
måndag 13 maj 2002
5.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.700 kr
4.100 kr
4.600 kr
6.000 kr
6.500 kr